Hakkımızda | Baysan Fırça | Endüstriyel Fırça İmalatı Skip to main content

Erdal Bayır'ın Vizyonuyla Büyüyen Baysan Fırça Makina Sanayii

Firmamız 1978 yılında Erdal BAYIR tarafından BAYSAN FIRÇA MAKİNA SANAYİİ adıyla kurulmuş olup, hızla büyüyerek ve hergeçen gün gelişerek bugünkü konumuna gelmiştir. İlkemiz markamıza kazandırdığımız saygınlığı ilelebet korumak olmuştur.

1978′ den Bugüne Sanayi ve Endüstriyel Fırçalarda Çözüm Ortağınız

Firma olarak, 1982 yılında fırça üretimine yönelerek, ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer alan müşteri portföyümüzü oluşturduk. İlk etapta iç pazarda adım attık ve hızla büyüyerek dış pazarlarda da kendimize sağlam bir yer edindik. Bu başarıyı elde etmemizdeki temel faktör, kalitemizle öne çıkmamız ve verdiğimiz sözleri tutma prensibimize sıkı sıkıya bağlılığımızdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iç pazarda ve uluslararası alanda saygın bir konuma ulaştık.

Bugün, iç ve dış pazardaki müşterilerimizden aldığımız güçle daha da büyümeye kararlıyız. Müşterilerimizin bize duyduğu güven, işimizi daha ileriye taşımak ve sektörde lider konumumuzu sürdürmek için bize motivasyon sağlıyor. Firmamız, güçlü bir müşteri odaklı yaklaşım ve sürekli gelişim vizyonu ile gelecekte de başarı grafiğini yükseltmeye devam edecektir.

Yenilikçi Üretim

Üretimde Öncü: BAYSAN FIRÇA‘nın Başarı Yolculuğu

1

Spesifik Üretim Gücü

Ürünlerimiz, spesifik ve müşteri taleplerine uygun, benzersiz bir üretim gücünü yansıtır.
2

İddialı Seri Üretim

Seri üretimdeki iddiamız, yüksek kalite ve uygun fiyatla müşteri beklentilerini aşmayı hedefler.
3

Çözüm Ortaklığı Onurudur

Müşterilerimizle çözüm ortağı olmak, bizim için bir onur ve güven bağlamını daha da kuvvetlendirir.
4

Güven ve Kalite Bilinci

Firmamız, güvenilirlik ve kaliteyi koruma misyonuyla hareket eder, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
5

Müşteri Memnuniyetinde Gülen Yüz

Çözüm gücümüz, müşteri memnuniyetini sağlayarak, işbirliği sürecinde gülen yüzleri ortaya çıkar.
6

Yeni Müşterilere Açık Kapı

Mevcut müşterilerimize teşekkür eder, yeni müşterilerimizi de kaliteli hizmetimizle ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Çözüm Gücümüz, Müşteri Memnuniyetinde Gülen Yüzleri Yaratır!

VİZYONUMUZ

Ürün yelpazesi genelde spesifik ve müşteri isteğine göre üretilen ürünlerden oluşan BAYSAN FIRÇA, seri üretim fırçalarda da oldukça iddialıdır. Müşterilerimizin ister yedek parça olarak ister kendi üretimi olan makine ve ekipmanlarında kullanma gereksinimi duydukları fırçaları ihtiyaçlarını tam veya en yakın iş görecek şekilde ürettirmek için bizimle çalışmayı seçerek bizi çözüm ortağı firma olarak görmeleri bizi onurlandırdığı gibi kendimize olan güvenimizi de gün geçtikçe arttırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir firma imajını korumak zorunda olduğumuzu aklımızdan çıkarmayarak aynı zamanda fiyat olarakta müşterilerimizi korumak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.

MİSYONUMUZ

Bugünkü hizmet alanı olan fırça üretimine 1982 yılında geçiş yaptık ve ülkemizin sayılı sanayii kuruluşlarınında içinde olduğu küçüklü büyüklü müşteri portföyü oluşturarak öncelikle iç pazarda ve takip eden dış pazarda kendimize yer edindik ve bu yeri gerek kalitemizle gerekse verdiğimiz sözleri tutma prensibimizle sağlamlaştırdık. İç ve dış pazardaki yerimizde bizi yalnız bırakmayan müşterilerimizden aldığımız güç ile daha da büyümekte kararlıyız.

Close Menu

Sanayi ve Endüstriyel Fırça

Güvenilir Çözüm Ortağınız

Bize Ulaşın

100. Yıl Bulvarı
1246. Cad.
Eski 31A Sokak
No:12 Ostim
Yenimahalle ANKARA

+90 312 385 35 70
info@baysanfirca.com.tr