BAYSAN FIRÇA

Kurumsal Felsefemiz

kurumsalfelsefemiz
  • Müşteri ve paydaşlarımızı en iyi şekilde anlayarak taleplerine en uygun çözümler sunan partneriniz olmaktır.
  • Her aşamada nihai kullanıcı odaklı mühendislik ve proje yönetim hizmeti sunmaktır.
  • Yüksek kaliteli ürünler sunarak müşterilerimizin başarısını artırmaktır.
  • Yenilikçi teknolojimiz ve bakış açımızla dünya markası olmaktır.
Sosyal Medya:

Ürün yelpazesi genelde spesifik ve müşteri isteğine göre üretilen ürünlerden oluşan BAYSAN FIRÇA, seri üretim fırçalarda da oldukça iddialıdır. Müşterilerimizin ister yedek parça olarak ister kendi üretimi olan makine ve ekipmanlarında kullanma gereksinimi duydukları fırçaları ihtiyaçlarını tam veya en yakın iş görecek şekilde ürettirmek için bizimle çalışmayı seçerek bizi çözüm ortağı firma olarak görmeleri bizi onurlandırdığı gibi kendimize olan güvenimizi de gün geçtikçe arttırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir firma imajını korumak zorunda olduğumuzu aklımızdan çıkarmayarak aynı zamanda fiyat olarakta müşterilerimizi korumak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Üretimimiz spesifik olduğu için her geçen gün artan tecrübemiz ve sürekli koruduğumuz dinamizmimiz birleşince ortaya çıkan çözüm gücünün bize verdiği en güzel hediyesi ihtiyacımızı giderdiğimiz müşterimizin memnuniyetidir. (Gülen yüzüdür)

Bizi bugüne getiren müşterilerimize teşekkürü bir borç bilerek henüz çalışmaya başlayamadığımız yeni müşterilerimizi de portföyümüze dahil etmekten onur duyacağız. Bu vesile ile ihtiyaç duyduğunuzda olası siparişlerinizi bekler bize ihtiyaç duyduğunuzda emrinize amade olduğumuzu belirtiriz.

BAYSAN FIRÇA

Fırça Sektöründe 41. Yılımız

0 Dünya Geneli Müşteri

0 + Ürün Çözümü

0 + Sektör

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!